grynews

VRX iMotion ma tylko jedną wspólną cechę z produktami firmy Apple – cenę

Jesteście dzianymi fanami symulatorów wyścigów samochodowych i szukacie nowej zabawki za 100 tysięcy złotych? Zamiast kupować kolejny samochód, zafundujcie sobie komplet gadżetów dla graczy. Oto VRX iMotion.

Zaprezentowany szerszej widowni po raz pierwszy przez Nvidię na tegorocznych targach CES superfotel jest marzeniem każdego gracza. iMotion umożliwia wejście na wyższy poziom, w takich grach jak: iRacing, F1 2011, DiRT 3, a nawet Battlefield 2.

Stworzony przez Nvidię VRX iMotion ma w sobie wszystko, co potrzebne do gry na najwyższym poziomie. Za jedyne 32 tysiące dolarów otrzymamy: widoczny na zdjęciach wygodny fotel, komplet głośników, komputer będący w stanie udźwignąć każdą, nawet najbardziej wymagającą grę, oraz kierownicę i pedały. Za dodatkowe półtora kafla, VRX dorzuci trzy 42-calowe monitory 3D i parę okularów 3DVision. Gracze z ciężką nogą nie będą musieli się martwić o ewentualne uszkodzenia sprzętu, ponieważ jego producent dołącza do niego siedmioletnią gwarancję. [VRX, Kotaku]

podobne treści

 • infatrus

  za taką cenę to mogli by się chociaż postarać zlikwidowac ramki wokół monitorów ;P

 • Dobry

  32tyś$?
  Spodziewałbym się raczej czegoś takiego jak zrobili czesi z Elsaco

 • astral.mistake

  @Dobry: dokładnie… o ile wiem zakup symulatora Simpolska / Elsaco zamyka się w podobnej kwocie, a to co otrzymujesz jest o niebo lepsze niż ta „nowinka” z CES.