film

Vin Diesel publikuje nową zapowiedź The Last Witch Hunter na facebooku

Święcący triumfy w kasach kinowych ze swoimi Szybkimi i wściekłymi 7 Vin Diesel podzielił się ze swoimi fanami nowymi ujęciami nadchodzącego w październiku filmu fantasy The Last Witch Hunter. Aktor postanowił, że idąc z duchem czasu, wykorzysta do tego celu jeden z portali społecznościowych:

Axe and CrossAs promised…Kaulder.

Posted by Vin Diesel on Thursday, May 7, 2015

 

Modernistyczny świat skrywa wiele sekretów, jednak największym z nich jest fakt, że wśród nas wciąż żyją czarownice – mściwe kreatury, chcące wypuścić Czarną Śmierć i sprowadzić na ludzkość zagładę. Armie łowców czarownic walczyły z tym przeciwnikiem na całym świecie i przez wiele wieków, a jednym z wojowników był Kaulder (Diesel), któremu udało się pokonać ich przywódczynię, przy okazji niszcząc jej wyznawców. Przed śmiercią, królowa czarownic przeklęła Kauldera, dając mu własną nieśmiertelność, każąc mu tym samym patrzeć, jak umierają jego najbliżsi. Teraz bohater jest ostatnim żyjącym łowcą, który przez wieki ścigał czarownice. Jak się okazuje, królowej udało się powrócić do życia i planuje się zemścić w sposób, który – jeśli się powiedzie – zniszczy ludzkość.

Obok Vina Diesela (seria Szybcy i wściekliUznajcie mnie za winnego), Elijah Wood’a (Władca PierścieniSin City – Miasto grzechu), Rose Leslie (serial Gra o tron) oraz Michaela Caine’a (Mroczny rycerz, Incepcja). W The Last Witch Hunter wystąpią Ólafur Darri Ólafsson (Sekretne życie Waltera MittyKontrabanda), Rena Owen (A.I. Sztuczna inteligencjaGwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów), Julie Engelbrecht (Czerwony baronRumpelstiltskin),Joseph Gilgun (LockoutHarry Brown) oraz Isaach De Bankolé (Casino RoyaleMotyl i skafander). Premiera reżyserowanego przez Brecka Eisnera (OpętaniSahara) filmu zaplanowana została na 23 października tego roku.

podobne treści