film

Vin Diesel przygotowuje się do wojny w zwiastunie The Last Witch Hunter

Lionsgate opublikowało pierwszą zapowiedź nadchodzącego w październiku filmu fantasy z udziałem Vina Diesela. Obok gwiazdy aktualnie zarabiających miliony dolarów Szybkich i wściekłych 7, w produkcji, której scenariusz przygotował Cory Goodman, autor skryptów do Księdza i zapowiedzianego Underworld: Next Generation wystąpią także Rose Leslie, Elijah Wood i Michael Caine. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Modernistyczny świat skrywa wiele sekretów, jednak największym z nich jest fakt, że wśród nas wciąż żyją czarownice – mściwe kreatury, chcące wypuścić Czarną Śmierć i sprowadzić na ludzkość zagładę. Armie łowców czarownic walczyły z tym przeciwnikiem na całym świecie i przez wiele wieków, a jednym z wojowników był Kaulder (Diesel), któremu udało się pokonać ich przywódczynię, przy okazji niszcząc jej wyznawców. Przed śmiercią, królowa czarownic przeklęła Kauldera, dając mu własną nieśmiertelność, każąc mu tym samym patrzeć, jak umierają jego najbliżsi. Teraz bohater jest ostatnim żyjącym łowcą, który przez wieki ścigał czarownice. Jak się okazuje, królowej udało się powrócić do życia i planuje się zemścić w sposób, który – jeśli się powiedzie – zniszczy ludzkość.

Obok Vina Diesela (seria Szybcy i wściekli, Uznajcie mnie za winnego), Elijah Wood’a (Władca Pierścieni, Sin City – Miasto grzechu), Rose Leslie (serial Gra o tron) oraz Michaela Caine’a (Mroczny rycerz, Incepcja). W The Last Witch Hunter wystąpią Ólafur Darri Ólafsson (Sekretne życie Waltera Mitty, Kontrabanda), Rena Owen (A.I. Sztuczna inteligencja, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów), Julie Engelbrecht (Czerwony baronRumpelstiltskin), Joseph Gilgun (Lockout, Harry Brown) oraz Isaach De Bankolé (Casino Royale, Motyl i skafander). Premiera reżyserowanego przez Brecka Eisnera (Opętani, Sahara) filmu zaplanowana została na 23 października tego roku.

podobne treści