news

Uzębiona prezerwatywa

Rape-Axe to prezerwatywa dla kobiet, która – noszona w pochwie – rani przyrodzenie gwałciciela. W RPA tuż przed Mistrzostwami Świata rozdano ich 30 tysięcy, by zapobiec aktom przemocy. Jest to skuteczna obrona przed gwałtem, ponieważ wbija się w penisa gwałciciela i zaciska. Uniemożliwia oddawanie moczu. Może ją usunąć jedynie lekarz, co zdecydowanie ułatwia postawienie gwałciciela przed sądem.

Makabryczny pomysł? Lekarka Sonnet Ehlers wpadła na niego w trakcie rozmowy z ofiarą gwałtu. Pacjentka powiedziała: „Szkoda, że tam na dole nie mam zębów”.

Jako inspirację mogła jej także posłużyć kiepska komedia „Zęby” z 2007 roku. Jej bohaterka posiadała „tam na dole” dodatkowe siekacze.

Ehlers zamierza zacząć sprzedawać Rape-Axe po dwa dolary wkrótce po zakończeniu Mistrzostw. [Kat Hannaford/giz, Rape-Axe, Jezebel, Filmweb]

podobne treści

 • Anonim

  Rany, z czego to urządzenie jest zrobione? Wygląda jak wydrążona w środku rączka od śrubokrętu.

 • blabla

  co za bezsens, przecież gwałciciel takiej kobiecie zrobi jeszcze większą krzywdę jeśli stwierdzi, że jest atakowany (mam na myśli raniony przez coś w pochwie ofiary), jak zwykle ktoś się za pomysł zabrał od nie tej strony co trzeba

 • sebek.bl2

  bezsens? moim zdaniem dobrze jak sie wda infekcja i usuną mu ch to już nikogo nie zgwałci

 • Anonim

  upgrade do urządzenia do umieszczenia w środku:
  – hebel,
  – prądnica,
  – paraliżujące toksyny.

 • Anonim

  upgrade do urządzenia do umieszczenia w środku:
  – hebel,
  – prądnica,
  – paraliżujące toksyny,
  – toster.

 • Rafał Tomański

  dobry upgrade :) ale szczerze to sam wynalazek jest prze-ra-ża-ją-cy

 • kamil.lisowski

  Już dawno ten przedmiot został opisywany na wielu forach, natomiast tak licząc matematycznie jego skuteczność jest ogromna, taki gwałciciel nie gwałci jednej kobiety, a wiele, natomiast jeżeli któraś założy to urządzenie, nawet jeżeli gwałciciel jej coś zrobi, to zrobi to tylko jej, nie setkom innym, bo nie będzie mógł. CCzyli po katolicku, poświęcamy jedną osobę, dla ratowania wielu.

 • Anonim

  Sąd jest od wydawania wyroków a nie ludzie taka jest moja opinia. (A gwałcicieli/ pedofili powinno się kastrować (ale takie kary powinien orzekać sąd) zlikwidowałoby to u nich popęd seksualny (plus oczywiście kara więzienia)

 • BronislawKomuchrosji

  Gwalt to wina kobiet.Po co prowokuja swoim zachowaniem i ubiorem?Czego sie spodziewaja pijac alkochol do nieprzytomnosci?Zreszta kilka ruchow i o co tyle krzyku.Niewymydli sie.

 • Anonim

  @Bronislaw: mam głeboką nadzieję, że twój wpis to baaaardzo spóźniony primaaprilisowy żart, bo ciężko mi uwierzyć, że w 21. wieku ktoś może jeszcze tak myśleć… :/

 • kindof

  @niesia, myślą myślą, świat jest pełen takich ludzi, przecież właśnie przeciwko nim powstał ten wynalazek.
  Przeraża myśl że całkiem kulturalnie możemy się napatoczyć na panienkę która dla żartu postanowi sprawdzić jak w praktyce działa powyższe urządzenie. :D