film

Uwierzcie w siebie. Zwiastun dramatu McFarland, USA

McFarland, USA to oparta na faktach opowieść o trenerze, który przeistacza małą, szkolną drużynę w poważnych kandydatów do mistrzostwa kraju w biegach. Film stworzony na podstawie twórczości Christophera Clevelanda trafi do kin w lutym przyszłego roku. Zapowiedź dramatu z udziałem Kevina Costnera do zobaczenia poniżej:

 

McFarland, USA opowiada prawdziwą historię, w której Kevin Costner przyjmuje rolę trenera drużyny lekkoatletycznej na biednych przedmieściach. Społeczność to w większości Latynosi, co okazuje się być ich największą siłą. Gdy podopieczni odkrywają swoją tożsamość, inspiruje to nie tylko ich, ale całe społeczeństwo do walki o najwyższe cele.

Obok Kevina Costnera (Wodny światPole marzeń) w filmie grają także Morgan Saylor (Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant, serial Homeland), Maria Bello (LabiryntSekretne okno), Vincent Martella (seriale The Walking Dead orazFineasz i Ferb), Elsie Fisher (Jak ukraść księżyc, Minionki rozrabiają), Daniel Moncada (SabotageDead End) orazMariann Gavelo (Casa de mi PadreBachelor Party 2: The Last Temptation). Premiera filmu reżyserowanego przez Niki Caro (Jeździec wielorybów42 One Dream Rush) zaplanowana została na 20 lutego przyszłego roku.

podobne treści