film

Uważaj, czego pragniesz. Zwiastun Tajemnic lasu

Studio Walta Disney’a opublikowało pierwszy zwiastun nowej produkcji reżysera Roba Marshalla, zdobywcy Oscara za reżyserię musicalu Chicago. Podobnie, jak tamta produkcja, Tajemnice lasu również są musicalem, a zapowiedź dostępna jest do zobaczenia poniżej:

 

Tajemnice lasu, podobnie, jak Czarownica z udziałem Angeliny Jolie, to spojrzenie na bajki z innej strony. Tym razem na celowniku znalazły się baśnie braci Grimm, a w filmie przeplatać się będą losy kilku wybranych historii, ich bohaterów i decyzji, które podejmą. Musical będzie zawierał opowieści o Kopciuszku, Czerwonym Kapturku, Jasiu i magicznej fasoli, Roszpunce i nowej, oryginalnej historii traktującej o piekarzu i jego zonie, którzy zapragnęli rozpocząć rodzinę, a także o ich spotkaniu z wiedźmą, która rzuciła na nich klątwę.

W nadchodzącym 13 lutego przyszłego roku musicalu grają Meryl Streep, Emily Blunt, Anna Kendrick, Chris Pine, Johnny Depp, Lila Crawford, James Corden, Daniel Huttlestone, Tracey Ullman, Christine Baranski, MacKenzie Mauzy, Billy Magnussen, Tammy Blanchard, Lucy Punch, Richard Glover, Frances de la Tour, Simon Russel Beale, Joana Riding i Annette Crosbie. Scenariusz, z którego korzystał Rob Marshall napisał James Lapine, twórca skryptów do oryginalnego Into the Woods z 1991 roku, Improwizacji i Ziemskich namiętności.

podobne treści