news

Uruchom ukryty w iOS tryb FaceTime 3G

Ostatni tydzień owocował w odkrycia ukrytych w najnowszej wersji mobilnego systemu operacyjnego Apple funkcji. Po rozszerzającym możliwości 8-megapikselowego aparatu trybie panoramicznym i znanej z Windows Phone 7 autokorekty przyszła pora na wideorozmowy prowadzone za pośrednictwem sieci 3G.

FaceTime po 3G niestety nie będzie dostępny dla wszystkich. Nie dosyć, że nie będzie się miało do niego dostępu automatycznie po zainstalowaniu najnowszej wersji iOS-a, to jeszcze należy złamać urządzenie. Z racji, że nie wydano jeszcze odpowiedniego jailbreaka na dwurdzeniowe maszyny Apple’a, tylko użytkownicy iPhona 4 będą mogli się cieszyć wideokonferencjami. iPad, iPhone 3GS i inne iGadżety z powodu braku skierowanej na właściciela kamerki odpadają na samym wstępie.

Jeśli dalej jesteście zainteresowaniami pięcioma krokami, po wykonaniu których będziecie mogli korzystać z rozbudowanego FaceTime’a bez pomocy aplikacji firm trzecich, to odwiedźcie stronę internetową Redmond Pie, na której wszystko zostało dokładnie opisane. [Redmond Pie]

podobne treści

 • ojoj

  Nie dosyć, że nie się do niego dostępu automatycznie po zainstalowaniu najnowszej wersji iOS-a, to jeszcze należy go złamać.

  Zdanie do poprawki…

  Z racji, że nie wydano jeszcze odpowiedniego jailbreaka na dwurdzeniowe maszyny Apple’a, dlatego tylko użytkownicy iPhona 4 będą mogli się cieszyć wideokonferencjami.

  To też…
  Poziom Gizmodo niestety wyraźnie opada… to nawet w tekstach widać. Szybko pisane, bez ładu, skłądu i co gorsza, czasem zrozumienia.

 • pixdrzwi

  Przy komentarzach powinny byc lubie to..
  A tak nie ma co robić, li tylko stwierdzić że ojej ma racje we wszystkich 3 punktach..

 • jorlinski

  Tęsknię za engadgetem-tak to gizmodo nawet nie musi sie starać bo i tak nie ma lepszej alternatywy.
  Troche jak z PO.

 • a

  co ciekawe – popieram tu kazda osobe komentujaca

  gizmodo obore robi – ale lepszej alternatywy nie ma – a oni sie ciesza

 • 001

  Jest alternatywa. Nazywa się TheVerge. Niesamowita strona, z mnóstwem różnych udogodnień, podcast, show (!) i świetne artykuły.

 • saperman

  mój świętej pamięci SonyEricsson k800i z przed 6-ciu lat miał wideokonferencję w 3G :D

 • JebaczKoz

  Jaka alternatywa! Tu trzeba płakać z postępu Apple w sprawie zrzynania pomysłów od innych!

 • radiomaryja

  jak to nie ma jailbreaka na 4s? chyba jestescie 2 tygodnie do tylu!!