Wiadomość głównaWiadomości promowanewynalazki

Upijesz się nawet jeśli nie lubisz smaku alkoholu

Producenci postanowili zapełnić kolejną niszę na rynku, co do której istnienia nie ma pewności. Dzięki nowemu napojowi Air możliwa będzie konsumpcja wywołujących stan upojenia procentów bez konieczności smakowania alkoholu.

Napój ma być bardzo neutralny dla podniebienia: składa się z wody, alkoholu i bąbelków, bez dodatków smakowych. Air Premium Clear Malt Beverage został też opakowany w bardzo proste puszki, by nikomu nie przyszło do głowy, że to piwo albo smakowy drink. Wiadomo też, że porcja zawiera 95 kalorii oraz że firma opatentowała metodę na fermentację słodu skutkującą powstaniem bezwonnej i bezsmakowej przezroczystej cieczy.

Producenci, czyli marka Fourloko, promują napój serią eventów w wielkich amerykańskich miastach. Jeśli Air odniesie sukces rynkowy w USA, kto wie, być może my też będziemy cieszyć się tą dziwaczną innowacją. Czy warto naBo inne produkty umożliwiające upicie się nawet tym, którzy nie cierpią pić alkoholu – ale muszą – znamy od lat. Choćby słynne „jagodzianki”. Problem w tym, że jeśli naprawdę wszystko nam jedno, jak to smakuje, ale i tak dokonujemy konsumpcji, nazywa się do chorobą alkoholową i leczy. [Foodbeast]

podobne treści