newstablety

Update oprogramowania tabletu ASUS Transformer Prime


Niedługo po tym jak za pośrednictwem facebooka ASUS zapowiedział aktualizację oprogramowania tabletu Transformer Prime (zawierającą rzekomo kilka nowych, „awesome” funkcji), wczoraj tajwańska firma rzeczywiście udostępniła ją do pobierania użytkownikom urządzenia.

Update zawiera w sobie garść dość ciekawych usprawnień, które (choć przesadnie nie zrewolucjonizują jego działania) powinny zostać raczej pozytywnie odebrane przez właścicieli tabletu. W końcu są „awesome”, nie?

Najgłośniejszą poprawką nowej aktualizacji jest zapewnienie wsparcia dla nadchodzącej funkcji korzystania przez Transformer Prime z techniki Ethernet, umożliwiającej łączenie się z innymi przewodowymi sieciami z pomocą różnych złącz. W tym wypadku będzie to złącze USB.

Pozostałe z zawartych w paczce usprawnień to zaś między innymi: naprawa błędu związanego z drganiem ekranu, pojawiającego się w niektórych urządzeniach; ulepszenie współpracy tabletu z modułem HDMI, aktualizacja kilku aplikacji, a także dodanie paru nowych opcji dostępnych w lock screenie.

Update pojawił się już w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, co oznacza, że niebawem powinien ukazać się także w innych krajach – w  tym również w Polsce.

[androidcentral]

podobne treści