aplikacjenews

Update oficjalnej aplikacji Gmail na Androidy


Google dokonało wczoraj aktualizacji swej oficjalnej, służącej do korzystania z poczty Gmail aplikacji Gmail app, przeznaczonej na urządzenia oparte na Android OS.

Najnowszy update, co dość ciekawe, dotyczy wyłącznie androidów w starszych od najnowszego Ice Cream Sandwich wersjach. Uraczą się nim zatem tylko tablety lub smartfony oparte na nieco zgredziałych już OS-ach Google – Froyo, Gingerbread i Honeycomb.

Najciekawiej prezentują się nowe funkcje dostarczane urządzeniom bazującym na tym ostatnim, które nareszcie będą miały okazję posmakowania choć kilku z  zalet posiadania w sobie smaczniutkiego ICS. Będą to nowe dla Honeycomb: możliwość łatwego przełączania między nowymi a starymi konwersacjami, opcja dostosowania pod siebie sposobu otrzymywania powiadomień o nowych etykietach, synchronizacja otrzymanych w ostatnich 30 dniach wiadomości przeprowadzona w celu optymalizacji płynności i szybkości ich przeglądania, a także umieszczony w lewym górnym rogu aplikacji skrót prowadzący do najświeższych etykiet.

Poza tym – wszystkie trzy wersje skorzystają z typowych, generalnych usprawnień ogólnego funkcjonowania aplikacji oraz z kilku innych, pomniejszych poprawek.

[androidcentral]

podobne treści