aplikacjenewssmartfony

Update aplikacji Nokia Drive, Transport i Maps dla smartfonów z serii Lumia


Nokia wypuściła wczoraj obszerny update aplikacji Drive, Transport i Maps, przeznaczonych na bazujące na Windows Phone 7 smartfony z serii Lumia.

Doczekały się one wreszcie kilku dość ważnych i długo wyczekiwanych przez ich użytkowników ulepszeń. Po pierwsze – Nokia Drive, służąca do nawigacji samochodowej, w końcu obsługuje możliwość pracy w trybie offline, co pozwoli uniknąć drogich opłat za roaming, jeśli zechce się skorzystać z jej dobrodziejstw poza granicami swojego kraju. Po drugie – Nokia Maps, czyli aplikacja zawierająca mapy licznych państw, służąca zarówno do nawigacji pieszej, jak i samochodowej, posiada od teraz opcję śledzenia na żywo ruchu ulicznego w prawie 20 krajach oraz możliwość tworzenia i dzielenia się listą swoich ulubionych miejsc.

No i po trzecie – Nokia Transport, która dzięki usprawnieniom zawartym w aktualizacji, oferuje od wczoraj wskazywanie przystanków, ich lokalizacji oraz rozkładów jazdy rozmaitych środków komunikacji publicznej w 510 miastach z blisko 50 państw. Imponująco.

Wszystkie trzy aplikacje są dostępne (także jednocześnie, w paczce) w witrynie Microsoftu – Windows Phone Marketplace.

podobne treści