newstablety

Update Amazon Kindle Fire (6.3)


Amazon nie próżnuje. Choć  amerykańska firma nie stoi prawdopodobnie za wszystkimi pojawiającymi się w ostatnim czasie plotkami dotyczącymi jej rzekomych planów, to jednak prawie na pewno dba w jakiś sposób o podsycanie spowodowanego nimi żaru. Dziś jednak – żadnych plotek. Tym razem Amazon najzupełniej oficjalnie wypuścił update oprogramowania tabletu Kindle Fire.

By już się niepotrzebnie nie rozpisywać, update zawiera w sobie między innymi:

– funkcję dzielenia się za pośrednictwem mediów społecznościowych fragmentami notatek, książek bądź innego rodzaju tekstów poprzez zwykłe zaznaczenie wybranej przez nas ich części i skorzystanie z opcji „share”.

– umożliwienie dostępu do serwisu Shelfari, z pomocą którego (bezpośrednio z pozycji tekstu) będzie można łatwo i szybko odnaleźć słowniczek występujących w książce słówek, opisy pojawiających się w niej postaci, informacje o jej autorze oraz podobne, mniej lub bardziej interesujące ciekawostki.

– usprawnienie (czyli w gruncie rzeczy przyspieszenie) podłączania się przez Kindle Fire do WiFi po wyjściu ze stanu hibernacji.

– a także wiele, wiele innych

Pełna lista zmian znajduje się tutaj. Warto chociaż rzucić okiem.

[amazon, engadget]

podobne treści