aplikacjenews

Update Amazon Appstore do wersji 2.3.0


Przeznaczony na urządzenia oparte na Android OS serwis Amazon Appstore, umożliwiający dokonywanie wirtualnych zakupów w sieciowym sklepie giganta, został przez niego zaktualizowany do wersji 2.3.0.

Wnioskując z częstotliwości pojawiających się ostatnio newsów – nowym mottem Amazon stała się chyba niedawno słynna fraza znanego polsko-litewskiego poety Roberta Burneiki, w niewybrednych słowach potępiająca ogólno-powszechny kult lenistwa. Dzieje się bowiem dużo. Nie ma lipy.

Tym razem, po tym jak na początku miesiąca byliśmy już świadkami update’u serwisu Appstore do wersji 2.2.0, Amazon uraczył nas kilka dni temu kolejną aktualizacją, której jednym z podstawowych zadań jest wyeliminowanie bugów wywołanych przez swą poprzedniczkę. Optymistycznie, co? Nie ma to jak naprawa naprawy.

Ale to jeszcze nie wszystko. Pozostałymi poprawkami nowej aktualizacji są między innymi: zmiana z 20 do 50MB  limitu wielkości pobieranych poza siecią WiFi aplikacji, drobne usprawnienia w systemie powiadomień, a także typowe dla tego rodzaju update’ów – niewielkie udoskonalenia ogólnego funkcjonowania i stabilności serwisu oraz garść mało konkretnych bugfixów.

Co z tego wyniknie? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, ale pewnie nic przełomowego. W sumie… co tu się czepiać, ważne żeby ostatecznie wszystko wyszło „na plus”. O tym, czy tak rzeczywiście będzie przekonamy się w najbliższym czasie.

[pocketnow]

podobne treści