news

Uderzył 15-latka, który nie chciał wyłączyć telefonu

Pamiętam podobną sytuację – Azjata siedzący przede mną w samolocie prowadził rozmowę przez telefon, gdy samolot zaczął już kołować w kierunku pasa startowego. Podeszła do niego stewardessa i poprosiła, by wyłączył telefon. Mężczyzna zupełnie ją zignorował. Kobieta powtarzała prośbę coraz bardziej stanowczym tonem, dopóki pasażer nie schował komórki. Do tej pory w ich kierunku zwróciły się już wszystkie twarze w samolocie, a ja zdążyłam zacząć się zastanawiać, czy spędzę kolejną noc w Rzymie. Miałam wielką ochotę podejść do niesfornego typa, potrząsnąć nim i wykrzyczeć w znanych językach, że jest ^%[email protected])%^$!

68-letni Russell Miller nie wykazał się takim opanowaniem. Mężczyzna podróżował we wtorek samolotem z Las Vegas do Bose i bardzo się zdenerwował, gdy siedzący obok młodociany pasażer nie chciał wyłączyć swojego iPhone’a przed lądowaniem. Miller szturchnął więc chłopaka w ramię.

Jako że w USA nie dziękuje się nieznajomym za dyscyplinowanie dzieci, pan Miller został aresztowany. Policjant Kent Lipple powiedział prasie, że „szturchnięcie było na tyle mocne, że na ramieniu nastolatka pozostał ślad.” Mam nadzieję, że naprawdę bolało. [kboi2, @calcagno, zdjęcie: Colorblindpicaso]

podobne treści

 • sebastianp

  Sam kiedyś o mało nie wydzwoniłem jednemu w autobusie jak puścił na głośnik w komórce „rapera” „wyśpiewującego” przekleństwami.

 • aliveboy69

  No i co dalej? Jaki cel tego postu? Tak pogadać i się pookurzać żeby wszystkie internauci to koniecznie przeczytali? Pytam, po co zamieszczać takie posty?

 • a

  ja bym go tak pierdo*nal ze gosciu niebylby w stanie skladac oskarzenia

 • Anonim

  Ale czy włączony telefon naprawdę w czymś przeszkadza? Według mnie to tylko mit…

 • wojtek

  PASEM W DUPĘ i to tak żeby czkawki dostał powienien od ojca dostać!!

 • Anonim

  Nie rozumiem Waszego nastawienia…

 • Piotr Kaczanowski

  Włączony telefon komórkowy jest tak samo niebezpieczny w samolocie podczas startu/lotu/kołowania jak gazeta. Mit bez pokrycia w faktach. Ot kolejne dziwactwo z gatunku: „dmuchajmy na zimne”

 • iphone4

  poza tym po coś chyba jest tan tryb „SAMOLOT”

 • sudaczek

  ciekawa historia.
  ja też mam jedną. Kiedyś w kolejce do kiosku wkurzył mnie facet bo kupił wyborczą. Już miałem go uderzyć, ale tego nie zrobiłem.
  A inny pan na moim miejscu mógł to zrobić…

 • pilot

  Jesli ktos jeszcze nie wie to telefon jest calkowicie nieszkodliwy dla aparatury pokładowej samolotu. Nawet wlaczony i nadajacy. Niestety jest uciazliwy dla pilotow a dokladniej rzecz ujmujac dla ich uszu. Podczas startu samolotu przemieszcza sie bardzo szybko i zmienia znacznie swoje polozenie. geograficzne. Tym samym prawdopodobienstwo ze telefon zmieni stacje bazowa rosnie. A taka zmiana generuje ruch ktorego ekektem sa znane nam wszytkim (irytyujace) dzwieki w sluchawkach. Ot cala tajemnica.

 • Dawid Dubanosow

  czyli kolo który go szturchnął był idiotą bo nie wiedział że istnieje tryb samolotowy, więc dobrze, że chcieli go zamknąć ;>

 • misiek998

  Hmmm czy tylko rozpieszczone bahory mają iphone-y?