designgrynews

Ubierz się medalowo i honorowo

W związku ze zbliżającą się premierą najnowszej części gry Medal of Honor firma Level77 poszerza swoją ofertę o koszulki z motywami z tej gry (przygotowane przez Level Up Wear). 3 wyjątkowe modele trafiły do przedsprzedaży na początku września. Gorąca premiera „afgańskiego” Medal of Honor już wkrótce. Koszulki dla fanów – już dziś!
Kultowa seria Medal of Honor powraca na front! W internetowym serwisie informacyjnym stacji telewizyjnej CNN pojawiło się zestawienie pięciu gier, które tej jesieni po prostu „trzeba mieć” – wśród nich Medal of Honor. EA uruchomiło przedsprzedaż gry na rok przed jej premierą. Od połowy października każdy będzie mógł uczestniczyć w misjach na terenie Afganistanu. Medal of Honor wejdzie na stałe do kultowych „strzelanek”.
#!#photo2#!#

Zanim jednak odda się pierwszy strzał już dziś można uzbroić się w koszulkę z motywami z Medal of Honor. Level77 oddaje do sprzedaży 3 wyjątkowe t-shirt dedykowane grze. Twórcy gry ściśle współpracują z Dowództwem Sił Operacyjnych Stanów Zjednoczonych, aby jak najlepiej odwzorować współczesne pole walki. Nowe wzory koszulek Level77 całkowicie oddają charakter gry.

Jak wiemy z grą było trochę zamieszania, ponieważ zabroniono sprzedawania jej w sklepach znajdujących się na terenie amerykańskich baz wojskowych. Chętni na kupno MoH’a będą odsyłani do placówek poza bazami. Producent gry, Patrick Liu, odpowiedział na zarzuty (ministrowie obrony Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii prostetowali, że gra nie powinna dawać możliwości wcielania się w Talibów) stwierdzeniem, że rozumie zastrzeżenia w stosunku do gry, ale ludzie powinni się skupić na tym, że jest to własnie nic innego, jak tylko gra.

#!#photo3#!#

Jeżeli lubicie dotychczasowe edycje MoH’a i po lekturze tego tekstu tym bardziej chcielibyście sprawić sobie taką koszulkę, zajrzyjcie na stronę www.level77.eu. Cena koszulki to 72,90 zł. Szczegółowe linki znajdziecie tutaj, tutaj i jeszcze tutaj.  

podobne treści

 • rufu

  O kurczę, no to ostro pojechali. Już widzę, że nie tylko koszulki MoH są dostępne na levelku ale, a może przede wszystkim J!NXA. Jeee. Czemu wcześniej nic o tym nie wiedziałem?

 • mefisto996

  Suuper te koszulki. Sklepik też jest fajny i jak dla mnie odjazdowy wybór jest.

 • panoptes

  Czekam na większy wybór w tym temacie. Ale portal jest spoko i można znaleźć coś dla siebie.

 • bronisz.maciej

  Fajno, portal jest spoko. Ostatnio widziałem ich na targach ON/OFF.

 • lupusek

  Nie to, że ze mnie jakiś super fan tej gry ale wygląd koszulek fajny. Chociaż polecam zajrzeć na stronkę bo tam znacznie większy wybór. A ceny różne.

 • kuba.mikosz

  Fajne, a widzieliście te z MW2, też są odjechane.

 • eras

  Z tego co widzę, to te nie są wcale najlepsze zdecydowanie fajniejsze przynajmniej dla mnie są te z WoW albo kolekcja Jinx.

 • michalsul

  Widziałem ich na targach i powiem, że koszulki zdecydowanie lepiej prezentują się w realu. Eras – masz rację co do JINX to jest wypas bez dodatku maniakalności.