news

Tylko chude mogą pokazywać ciało

​Amerykańskie stacje telewizyjne odmówiły pokazywania niezwykle
atrakcyjnej reklamy bielizny. Biorą przykład z Apple, czy po prostu wolą
wieszaki?

Szczupłe modelki ubrane w komplety Victoria’s Secret można oglądać wszędzie, ale producent bielizny w szerszej gamie rozmiarów, Lane Bryant, usłyszał od stacji ABC i Fox, że ich spot wymaga „montażu”. Stacja ABC nie chciała pokazać reklamy w przerwie amerykańskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Fox zgodził się pokazać reklamę z przerwie „Idola” tylko po groźbie ze
strony firmy, że zakończy współpracę ze stacją.

Na firmowym blogu marki Lane Bryant można przeczytać: „ABC i Fox zaproponowały nową definicję kobiecego piękna, zdejmując nasz spot z anteny”. Blog wysuwa także argument: „w tej samej stacji można oglądać skąpo odziane ‚Gotowe na wszystko’ gospodynie domowe, które marzą o przespaniu się z każdym facetem z sąsiedztwa”.

Stacje telewizyjne chyba zasugerowały się postępowaniem Apple, który zadecydował o usunięciu z App Store „erotycznych” aplikacji. Po czym zaczął je znów akceptować. Czyżby to epidemia? Czy jednak chodzi tylko o rozmiar?

Okazuje się, że poszło o dekolt. Blog Bryant pisze, że sieci telewizyjne nie mogły go zaakceptować. Moim zdaniem, jest jak najbardziej do zaakceptowania.

[Newser, AdWeek]

podobne treści

 • floodman27

  Nie dziwie się, ze zdjęli. dziewczyna jest odrażająco otyła.

 • Andre Loo

  ale jest przynajmniej ładna z buźki. Większość otyłych niestety to zwykłe pasztety.

 • anon

  ruchnąłbym

 • blabla

  bardzo ładna kobieta, i jaka twarz

 • sutanto

  Tylko gej albo nie mający pojęcia o kobietach gimnazjalista może napisać, że ta piękna i zgrabna kobieta jest otyła. Modelki z wybiegu nie mają nic, dosłownie nic wspólnego z kobiecością. Dziewczyna z reklamy ma kształty idealne.