news

Twórca „Avatara” dokona konwersji „Titanica” do 3D

James Cameron, reżyser „Avatara” doda nowy wymiar do swojego wcześniejszego dzieła – „Titanica”. Hit z 1997 roku trafi w wersji 3D do kin w kwietniu przyszłego roku.

Król kina 3D stworzył najbardziej dochodowy film w dziejach kinematografii. „Avatar” był przełomowym osiągnięciem w efektach specjalnych, a także zapoczątkował nową modę na 3D w kinach. „Titanic”, jego inne dzieło, spadło na drugie miejsce pod względem dochodowości. Reedycja w 3D może odwrócić tę sytuację. Efekty konwersji zobaczymy już za rok. [NYT]

podobne treści

  • Anonim

    jeżeli ktoś pójdzie do kina na to gówno, to już kompletnie stracę wiarę w ludzkość..

  • cdvds

    śmierć dicaprio w 3d…. SUPER.

  • zyden_raus

    Jan Paweł II, czy jak go tam nazywacie, nic nie zrobił dla świata. Jedyne argumenty na wielkość Wojtyły to to, że jeździł po świecie, uprawiał sporty, jadł kremówki, znał kilka języków i dużo się uśmiechał, czyli był normalnym człowiekiem. Ignorował także skandale pedofilskie dotyczące księży. Omamił was tym swoim uśmieszkiem i ładnymi słowami że uważacie, że był kimś naprawdę wyjątkowym? Wcale nie był, rozpiera was tylko ta wasza polaczkowa duma, że taki chłop ze wsi jak wy wszedł na wysokie stanowisko, że wieśniaki z zadupia Europy potrafią zaistnieć. Łudziliście się, że dzięki niemu też możecie do czegoś w życiu dojść, a tu gówno. Jedyne co dla was miał to uśmiech i ładna przemowa napisana mu przez pomocników, a wy dalej taplacie się w bagnie i bawicie się w wysławianie ordynarnej, niczego nie wartej jednostki jeszcze długo po jej śmierci, zamiast zrobić coś pożytecznego dla świata bez tej chorej pychy z powodu nieistniejących zasług rozkładającego się w grobie chłopa ze wsi. A poza tym to są podejrzenia że gwałcił dzieci.