internetportale społecznościowe

Twitter Music wystartował, ale nie dla wszystkich

Wygląda na to, że rację mieli Ci, którzy twierdzili, ze Twitter Music wystartuje w ten weekend. Co jeszcze nie znaczy, że można już z niego skorzystać. Powód? Jesteśmy za mało sławni.

Jak na razie tylko niektórzy „wpływowi” użytkownicy mogą skorzystać z aplikacji, pozostali śmiertelnicy będą musieli poczekać jeszcze z tydzień. Z jednej strony wykorzystanie celebrytów do tego by nakręcili zainteresowanie aplikacją jest jak najbardziej rozsądna, z drugiej strony w przypadku Twittera wydaje się być trochę nie na miejscu. Internet z zasady jest dość egalitarnym miejscem a za pomocą Twittera ludzie już zwoływali manifestacje i zbierali się do rewolucji. Dzielenie ich na lepszych i gorszych to, cóż… Zabieg marketingowy.

Użytkownicy mogą traktować Twittera po swojemu ale kierownictwo serwisu widzi całą sprawę z własnej perspektywy. Jeśli tylko celebryci nie będą przez cały następny tydzień tweetować na temat tego jak bardo Twitter Music im się nie podoba, można spokojnie założyć, że aplikacja będzie miała duże fory na starcie.

podobne treści