internetnews

Twitter i Flickr rozświetlają Europę

Wizualizacje popularności serwisów internetowych pokrywają się z rozmieszczeniem metropolii, więc niektórzy powiedzą, że nie ma w nich nic odkrywczego. Nie słuchajcie ich! Oto Stary Kontynent pogrążony w korzystaniu z nowych technologii, umieszczający błyskotliwe wpisy na Twitterze i piękne zdjęcia na Flickr. Jak widać, w Europie przodują Brytyjczycy i Holendrzy oraz turyści na wybrzeżach, dzielący się wrażeniami ze znajomymi, którzy zostali w biurach.

Kilka map stworzonych przez Erica Fishera zdradza, gdzie Internauci są najaktywniejsi. Od razu widać, że Afryka, Azja i Ameryka Południowa pozostają w tyle za wyjątkiem – znów- wybrzeży:

Najwyraźniej Nowozelandczycy kochają Flickra! [Eric Fischer, Atlantic Wire]

podobne treści

  • iforget911

    20 lipca 1933 r. Watykan zawarł konkordat z III Rzeszą Hitlera, oprócz tego podpisano tego samego dnia tajny protokół między III Rzesza a Stolicą Apostolską. Oto fragmenty: „Na wypadek… wprowadzenia powszechnego obowiązku wojskowego zaciąg kapłanów oraz innych członków kleru świeckiego i zakonnego do wojska odbywać się będzie za zgodą Stolicy Apostolskiej w sposób regulowany następującymi zasadami: – studenci kościelnych zakładów filozoficznych i teologicznych przygotowujący się do kapłaństwa są wolni od służby wojskowej i ćwiczeń do niej przygotowujących, z wyjątkiem powszechnej mobilizacji;
    w razie powszechnej mobilizacji duchowni… są wolni od zaciągu;
    Chcesz wiedzieć więcej wejdź na: http://www.ksiegarniaswit.pl/79865-kosciol-a-faszyzm-anatomia-kolaboracji.html usuńcie spację ze słowa „kolaboracji”.

  • iforget911