aplikacjeinternetnews

Twitter aktualizuje wygląd głównego strumienia wiadomości

 

Twitter postanowił przełamać monotonię obcowania z jego głównym strumieniem wiadomości i opublikował aktualizację ułatwiającą śledzenie źródeł dyskusji, w której żywo udzielają się osoby dodane przez nas do dumnego grona „obserwowanych”

Najogólniej rzecz ujmując, od teraz przy każdej odpowiedzi wyświetlonej na głównej liście „tweetów” pojawi się także – połączony z nią krótką, niebieską linią – wpis źródłowy, prezentujący się dokładnie tak, jak na poniższej grafice. Widoczne zmiany obejmują zarówno wygląd głównej strony serwisu, jak i aplikacji mobilnych dla jakże popularnych Androida i iOS.

Do tej pory, aby ujrzeć zarzewie dyskusji, do której włączyły się obserwowane przez nas osoby należało po prostu kliknąć i wyświetlić całą rozmowę w głównych strumieniu wiadomości. Według przedstawicieli serwisu aktualizacja ma ułatwić śledzenie kontekstu pozornie losowych i często niezrozumiałych wypowiedzi śledzonych przez nas osób.

I choć póki co za wcześnie na wydawanie jakichkolwiek poważnych sądów – jak na razie stary system wydawał mi się jednak nieco bardziej czytelny.

A jak jest z wami? Podobają wam się wprowadzone zmiany?

Źródło: Gizmodo.com

podobne treści