grynews

TVP Sport pokaże największe turnieje CS:GO 2019 roku

E-sport nie jest już niszową rozrywką, a jego popularność nie umknęła uwadze publicznego nadawcy, który zapowiada, że w tym sezonie transmitować będzie wszystkie najważniejsze e-sportowe zmagania w CS:GO.

TVP Sport podpisało umowę z ESL Polska, dzięki której widzowie publicznej telewizji będą mogli śledzić transmisje z największych turniejów w e-sporcie rozgrywanych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Umowa obejmuje transmisje z wszystkich rozgrywek Counter-Strike: Global Offensive organizowanych przez ESL na całym świecie. W TVP Sport zobaczymy więc transmisje z takich turniejów jak:

  • ESL Pro League – 2 sezony wraz z ich finałami
  • wszystkie rozgrywki spod szyldu ESL One
  • wszystkie turnieje CS:GO w ramach Intel Extreme Masters
  • dwa sezony ESL Mistrzostw Polski 2019

Co ważniejsze, transmisje będzie można zobaczyć jednocześnie w telewizji naziemnej, jak i w internetowych kanałach stacji. Wydarzenia komentować będą Maciej „Morgen” Żuchowski oraz Jakub „Kubik” Kubiak.

Fani e-sportów mogą już więc zacierać ręce w oczekiwaniu na najbliższe transmisje. Te zaczną się już niebawem, ponieważ już 17 kwietnia TVP Sport będzie retransmitować rozgrywany w ramach ESL Pro League mecz pomiędzy Ninjas in Pyjamas a polskim zespołem devils.one, a dzień później o godzinie 22:00 będzie można zobaczyć na tym kanale na żywo spotkanie pomiędzy polską drużyną a Heroic.

podobne treści