film

Trzy osobne filmy, jedna historia. Zwiastun The Disappearance of Eleanor Rigby

W zeszłym roku James McAvoy i Jessica Chastain zagrali w ciekawym projekcie The Disappearance of Eleanor Rigby. Na ów projekt składają się bowiem aż trzy filmy, opowiadające tę samą historię z innej perspektywy. Co prawda dwa z nich, zatytułowane Ona i On pojawiły się już w ubiegłym roku, jednak projekcje odbywały się tylko na festiwalach. Teraz, w sierpniu, trzecia część, The Disappearance of Eleanor Rigby: Them będzie pokazywana w kinach na całym świecie. Zwiastun do zobaczenia poniżej:

 

Tytułowa Eleanor Rigby (Chastain) kiedyś była szczęśliwą żoną Conora (McAvoy). Jednak w następstwie tragedii małżeństwo zaczyna traktować się jak dwójka obcych ludzi. Film bada historię, w której próbują odzyskać utracone życie i miłość, którą kiedyś znali – jednak kawałki układanki, jaką jest przeszłość, mogą być już stracone.

W Disappearance of Eleanor Rigby, obok Jamesa McAvoy’a (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Wanted – Ścigani) i Jessici Chastain (Wróg numer jeden, Drzewo życia) grają także William Hurt (Robin Hood, Osada), Isabelle Huppert (Pianistka, Gabrielle), Jess Weixler (Zęby, Oblicze miłości), Archie Panjabi (Cena odwagi, serial Żona idealna) i Bill Hader (Jaja w tropikach, Faceci w czerni 3). Film stosunkowo nieznanego reżysera, Neda Bensona (The Westerner, Four Lean Hounds) zadebiutuje w kinach na całym świecie 26 września tego roku.

podobne treści