newstablety

Trzy nowości od Logitecha dla tabletów

Logitech wprowadzi niebawem trzy nowe gadżety stworzone z myślą o posiadaczach tabletów: zarówno tych z systemem operacyjnym iOS, jak i Android.

W najnowszej linii produktów Logitech znajdziemy stworzoną wspólnie z firmą ZAGG Keyboard Case z miękką wyściółką, która chroni ekran i krawędzie iPada 2. Klawiatura łączy się z tabletem poprzez Bluetooth, dzięki czemu parowanie urządzeń jest proste i szybkie. Specjalna wnęka za klawiaturą pozwala na wygodne zamocowanie tabletu zarówno w pionie, jak w poziomie. Z kolei Logitech Tablet Keyboard (na zdjęciu powyżej), to połączenie klawiatury z podstawką pod
tablet, które zapewni komfort pracy z urządzeniem zarówno przy biurku,
jak i na kanapie czy w łóżku. Łączność Bluetooth ma zasięg do 10 metrów. Osobom lubiącym słuchać muzyki z tabletu powinien się zaś spodobać głośnik Logitech Wireless Speaker (nazwa mówi sama za siebie).

​Trzy nowe akcesoria Logitecha stworzone z myślą o użytkownikach iPadów oraz
tabletów opartych na systemie Android pojawią się w Europie, w tym w Polsce, już w
przyszłym miesiącu. Keyboard Case został wyceniony na 400 złotych, podobnie jak Wireless Speakers. Za Tablet Keyboard zapłacimy dużo mniej – 240 złotych. [Logitech]

podobne treści

 • tomasz.szkudlarek

  Mocno się Logitech spóźnił. Creative ma już kilka modeli głośników BT na rynku od jakiegoś czasu.

 • qw

  No spóźnił sie tylko Creative to nie ta liga urządzeń

 • Tomasz.szkudlarek

  Creative to bezpośredni konkurent logitecha, przynajmniej w segmencie głośników. Tylko logitecha ostatnio ma kłopoty finansowe i właśnie ich źródło widzę jw tym jak logitecha zaspal erę tabletow.

 • kuba.krystek

  A po co komu klawiatura do tableta?
  A poza tym, klawiatura niżej jest podróbą klawiatury Apple.