film

Transformers: Wiek zagłady: Mark Wahlberg prezentuje pozaziemską broń

Paramount Pictures opublikowało nowy plakat do Transformers: Wiek zagłady, na którym możemy podziwiać Cade’a Yeagera, granego przez Marka Wahlberga,  trzymającego coś, co zdaje się być bronią, która nie mogła powstać na ziemi. Do zobaczenia poniżej:

Najnowsza odsłona serii Transformers nie jest rebootem, ale ma mieć miejsce po wydarzeniach z poprzednich części. Jeśli jeszcze nie czytaliście, a nie boicie się spojlerów, polecamy zapoznać się z rewelacjami brazylijskiej strony Omelete, która pod koniec stycznia powołując się na swoje źródła oświadczyła, że zna ogólny zarys fabuły.

Dla przypomnienia i aby osłodzić oczekiwania na czerwcową premierę filmu zwiastun, który zrobił furorę podczas Super Bowl:

 

Transformers: Wiek zagłady to pierwsza część serii, w której nie wystąpi główny aktor z trzech poprzednich odsłon, Shia LaBeouf, w zamian za to widzowie dostaną takich aktorów, jak Mark Wahlberg (Sztanga i cashFighter), Jack Reynor (What Richard Did), Nicola Peltz (Ostatni Władca Wiatru), Stanley Tucci (Igrzyska ŚmierciDiabeł ubiera się u Prady), Kelsey Grammer(FrasierX-MenOstatni bastion), Sophia Myles (UnderworldOutlander), Li Bingbing (Resident Evil: RetrybucjaZakazane królestwo), T.J. Miller (NiepowstrzymanyProjekt: Monster i Titus Welliver (Człowiek na krawędziMiasto złodziei), a premiera zapowiedziana jest na 27 czerwca 2014 roku.

podobne treści