news

Torturował mężczyznę, który wysyłał smsy do jego córki

Kalifornijczyk William Atwood stanął przed sądem za napaść fizyczną na 24-letniego Justina Moore’a. Atwood zwabił młodzieńca do domu, groził mu strzelbą, zmusił do obnażenia się, związał go i potraktował paralizatorem. Wszystko dlatego, że Moore wysłał córce Atwooda zdjęcia swoich genitaliów.

Córka oskarżonego ma 17 lat, więc gniew ojca wydaje się uzasadniony. Jednak nauczka, jaką Atwood postanowił sprawić Moore’owi przypomina scenariusz groteskowego thrillera.

Oskarżony nastraszył związanego pokrzywdzonego, że go pogrzebie żywcem w indiańskim rezerwacie Pechanga. Po godzinie pogróżek zadzwonił na posterunek policji hrabstwa Riverside. Wyjaśnił, że Moore naruszył jego mir domowy i został związany, ponieważ opiekuńczy tato obawiał się o bezpieczeństwo rodziny. Policjanci znaleźli związanego Moore’a na podłodze, odzianego tylko w bokserki i skulonego w pozycji embrionalnej. Odmówił składania zeznań do chwili, gdy znalazł się na komisariacie. Potem wyjaśnił, że nie wiedział, czy to prawdziwi policjanci.

Córka Atwooda z pewnością będzie teraz miała tylko subtelnych adoratorów. [Rosa Golijan/giz, PE, zdjęcie: Steven Pepple/ShutterStock]

podobne treści