film

Tom Hardy w kontynuacji klasyku. Zwiastun Mad Max: Fury Road

Mad Max to postać znana każdemu, kto interesuje się filmami o post-apokaliptycznej tematyce. Ostatnia część kultowej sagi pojawiła się prawie 30 lat temu i dopiero teraz doczekaliśmy się zwiastuna nadchodzącej w 2015 roku kontynuacji. Podczas kończącego się Comic-Conu w San Diego studio Warner Bros. zaprezentowało zwiastun Mad Max: Fury Road z udziałem Charlize Theron i Toma Hardy’ego. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Mad Max: Fury Road to post-apokaliptyczna opowieść o najbardziej niedostępnych zakątkach naszej planety – o pustyni, na której ludzkość zostaje złamana i zdecydowana większość ludzkości walczy już tylko o przetrwanie. W świecie tym żyje dwójka rebeliantów, którzy mogą być w stanie przywrócić potrzebny porządek. Max, człowiek, który od prowadzenia rozmów woli uskuteczniać czyny, szukający spokoju ducha po tym, jak stracił żonę i córkę w następstwie apokalipsy. Jest także Furiosa, kobieta, która uważa, że jej jedyną szansą na przetrwanie jest ucieczka z piaszczystej krainy do rodzinnego miasta.

W kontynuacji hitowej sagi wystąpią obok Toma Hardy’ego (Gangster, Mroczny rycerz powstaje) i Charlize Theron (Monster, Prometeusz) grają także Nicholas Hoult (Wiecznie żywy, Był sobie chłopiec), Hugh Keays-Byrne (grał w pierwszej odsłonie Mad Max), Nathan Jones (Troja, Conan Barbarzyńca), Zoe Kravitz (X-Men: Pierwsza klasa, 1000 lat po Ziemi), Riley Keough (Magic Mike, Dobry doktor) i Rosie Huntington-Whiteley (Transformers: Dark of the Moon). Mad Max: Fury Road został wyreżyserowany przez George’a Millera, odpowiedzialnego za oryginalną trylogię, który również zajmuje się scenariuszem do kolejnej części z pomocą Brendana McCarthy’ego (serial ReBoot) i Nico Lathourisa (podobnie jak Hugh Keays-Byrne, grał w oryginalnym filmie). Światowa premiera zaplanowana jest na maj 2015 roku.

podobne treści