film

To popsute miasto brudzi każdego. Zwiastun Sin City 2: Damulka warta grzechu

Studio Miramax opublikowało ponad trzyminutowy zwiastun nadchodzącej we wrześniu kontynuacji hitu z 2005 roku. Sin City 2: Damulka warta grzechu to kolejny rozdział adaptacji komiksów Franka Millera z udziałem takich gwiazd kina, jak chociażby Bruce Willis, Josh Brolin czy Eva Green. Zwiastun do zobaczenia poniżej:

 

Podobnie jak pierwsza część filmu, Damulka warta grzechu jest tworzony na podstawie komiksów Franka Millera i tak samo będzie podzielony na segmenty, jak komiksowy pierwowzór, w którym opowiedziane będą pozornie niezwiązane ze sobą historie. Oficjalny opis filmu brzmi krótko, lecz treściwie:

Ścieżki największych twardzieli Sin City krzyżują się ze ścieżkami niektórych z najbardziej potępionych jego mieszkańców

 W sequelu filmu z 2005 roku powrócą znani z pierwszej części Bruce Willis jako John HartiganJessica Alba jako Nancy CallahanPowers Boothe jako Senator RoarkRosario Dawson jako GailJamie King jako Goldie i Wendy oraz Mickey Rourke jako Marv. Pojawią się także nowi, by obsadzić role kilku postaci, których nie zagrają znani z Miasta grzechu aktorzy: Josh Brolin, Jamie ChungDennis Haysbert i Jeremy Piven.  Całkowicie nowe role podejmą za to Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Ray LiottaLady GagaJuno TempleChristopher Meloni, Stacy KeachJulia Garner i Marton Csokas. Nie ma co ukrywać, że film, sądząc po obsadzie, jest skazany na sukces. Chociaż tak samo mówiono o American Hustle Wilku z Wall Street, prawda?

Premiera Sin City 2: Damulki wartej grzechu zapowiedziana jest na 14 sierpnia tego roku. W Polsce sequel zadebiutuje dopiero 5 września.

podobne treści