film

To nie wojna, to zagłada ludzkości. Zwiastun Transformers: Wiek zagłady

Optimus Prime ujeżdżający metalowego T-Rexa? Czemu nie. Paramount Pictures opublikowało nowy zwiastun Transformers: Wiek zagłady, w którym przywódca Autobotów wygłasza monolog, czyli robi to, co robił już w poprzednich częściach sagi o potężnych robotach. Do zobaczenia poniżej:

 

Najnowsza odsłona serii Transformers nie jest rebootem, ale ma mieć miejsce po wydarzeniach z poprzednich części. Cade Yeager (Mark Wahlberg) jest wdowcem, a także inwestorem, który żyje na farmie wspólnie ze swoją córką, Tessą (Nicola Peltz). Nie wie jednak, że jego pociecha spotyka się z kierowcą wyścigowym, Shane’em (Jack Reynor). Cade znajduje kawałek cybertroniańskiej technologiii zabiera ją ze sobą na farmę, jednak ta zostaje przypadkowo aktywowana, co przyciąga uwagę nie tylko rządu, ale także pozaziemskich łowców.

Transformers: Wiek zagłady to pierwsza część serii, w której nie wystąpi główny aktor z trzech poprzednich odsłon, Shia LaBeouf, w zamian za to widzowie dostaną takich aktorów, jak Mark Wahlberg (Sztanga i cashFighter), Jack Reynor (What Richard Did), Nicola Peltz (Ostatni Władca Wiatru), Stanley Tucci (Igrzyska ŚmierciDiabeł ubiera się u Prady), Kelsey Grammer(FrasierX-MenOstatni bastion), Sophia Myles (UnderworldOutlander), Li Bingbing (Resident Evil: RetrybucjaZakazane królestwo), T.J. Miller (NiepowstrzymanyProjekt: Monster i Titus Welliver (Człowiek na krawędziMiasto złodziei), a premiera zapowiedziana jest na 27 czerwca 2014 roku.

podobne treści