film

To nie skończy się dla ciebie dobrze. Zapowiedzi Uprowadzonej 3

20th Century Fox opublikowało dwie reklamy internetowe nadchodzącego na początku stycznia sequela thrillera z 2008 roku. Liam Neeson powraca w roli emerytowanego agenta specjalnego. Zapowiedzi trzeciej już części serii do zobaczenia poniżej:

 

Liam Neeson powraca w roli byłego agenta, Bryana Millsa, którego powrót do normalnego życia zostaje przerwany morderstwem byłej żony. Zżerany przez złość, wrobiony w zbrodnię uciekaj przed policją, CIA i FBI. Mills po raz ostatni użyje swoich szczególnych umiejętności, by znaleźć morderców, zaserwować sprawiedliwość i chronić jedyną rzecz, dzięki której to wszystko ma sens – swoją córkę.

Obok Liama Neesona (Lista SchindleraMilion sposobów, jak zginąć na Zachodzie), w wyreżyserowanej przez Oliviera Megatona (ColombianaTransporter 3) ostatniej części trylogii zagrają Famke Janssen (X-Men: Przeszłość, która nadejdzieWolverine), Maggie Grace (LockoutSaga „Zmierzch”: Przed świtem.), Forest Whitaker (Ostatni król SzkocjiTelefon), Leland Orser (Szeregowiec RyanSiedem), Jon Gries (Faceci w czerniWitajcie w dżungli), Al Sapienza (Pretty WomanChciwość) i Jonny Weston (InsurgentWitajcie we wczoraj). Premiera thrillera akcji zaplanowana jest na 9 stycznia 2015 roku.

podobne treści