film

To nie jest zwykły duch. Nowe reklamy telewizyjne Poltergeista

Poltergeist, czyli remake kultowego Ducha z 1982 roku, już wkrótce zadebiutuje w kinach. Z tej okazji 20th Century Fox opublikowało nowe zapowiedzi produkcji z udziałem Sama Rockwella i Rosemarie DeWitt.Reklamy, zatytułowane odpowiednio „Elektryczność” i „Dwa światy” dostępne są do zobaczenia poniżej:

 

Uwspółcześniona wersja klasycznego już horroru z 1982 roku opowiada o rodzinie Bowenów, której dom na przedmieściach jest nawiedzany przez złe moce. Kiedy straszliwe istoty nasilają swoje istoty i porywają najmłodszą córkę, rodzina musi walczyć z duchami, by uratować ją, zanim zniknie na zawsze.

W remake’u zagrają, obok Sama Rockwella (Zielona milaMoon) i Rosemarie DeWitt (Człowiek ringu, Rachel wychodzi za mążJared Harris(Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaSherlock Holmes: Gra cieni), Jane Adams (Zakochany bez pamięciWyposażony), Kyle Catlett (serial The Following) i Kennedi Clements (Opowieść wigilijna Carol, serial Rogue). Reżyserem jest autor Strasznego domu i Miasta cieniaGil Kenan. W Polsce produkcja miała wstępnie zadebiutować ponad miesiąc po premierze światowej, 24 lipca, jednak ostatecznie Poltergeist pojawi się w naszych kinach jeszcze 29 maja.

podobne treści