filmnews

To nie jest dobry pomysł. Zwiastun horroru Diabelska plansza Ouija

Diabelska plansza Ouija, amerykański horror dystrybuowany przez Universal Pictures, doczekał się kolejnego zwiastuna. Zapowiedź filmu opartego na motywie popularnej tablicy, wykorzystywanej w seansach spirytystycznych dostępna do zobaczenia poniżej:

 

Motyw popularnej tablicy, za pomocą której można skontaktować się ze światem zmarłych pojawiał się w wielu horrorach na przestrzeni lat. Reżyser Stiles White, odpowiedzialny za Zapowiedź oraz remake Ptaków Alfreda Hitchcocka postanowił zatem stworzyć film oparty właśnie na wykorzystywanej w spirytystycznych seansach planszy, OuijaProdukcja będzie podążała śladami grupki znajomych pragnących skontaktować się z jedną z koleżanek, która niedawno popełniła samobójstwo. Jak można się było spodziewać – to dopiero początek problemów.

W nadchodzącym horrorze główne role odegrają Olivia Cooke (UśpieniThe Signal), Erin Moriarty (Królowie lataStraż sąsiedzka), Douglas Smith (Percy Jackson: Morze potworówObywatel Duane), Daren Kagasoff (Delirium, serial Tajemnica Amy), Bianca Santos (seriale Happyland i The Fosters) oraz Ana Coto (DisCONNECTED). Film trafił w dobre ręce, gdyż producentami są twórcy z Blumhouse Productions, odpowiedzialni za Paranormal Activity i Naznaczonego. Premiera światowa Diabelskiej planszy Ouija odbędzie się 24 października tego roku.

podobne treści