film

To największy błąd, jaki popełniłem. Zwiastun The Gunman

W sieci zadebiutował pierwszy międzynarodowy zwiastun thrillera The Gunman. Co ciekawe, mimo tego, że gwiazda produkcji, Sean Penn, na ekranach gości już dosyć długo, jest to debiut zdobywcy Oscara w roli bohatera kina akcji. Zapowiedź opartego na twórczości Jeana-Patricka Manchette filmu do zobaczenia poniżej:

 

W The Gunman, Sean Penn gra Jima Terriera, byłego członka sił specjalnych, który po wielu latach stara się nawiązać kontakt z dawno utraconą miłością. Aby tego dokonać, musi podróżować z Londynu do Barcelony, by oczyścić swoje imię.

Obok zdobywcy Oscarów za występy w Rzece tajemnic i Obywatelu Milku, w filmie zagrają także Javier Bardem (To nie jest kraj dla starych ludzi, Skyfall), Idris Elba (Prometeusz, serial Luther), Ray Winstone (Noe: Wybrany przez Boga, serial Vincent), Mark Rylance (Inspektor, Anonimus), Rachel Lascar (Marsella, Pasmo sukcesów) oraz Jasmine Trinca (Kajman, Nasze najlepsze lata). Światowa premiera wyreżyserowanego przez Pierre Morela (Pozdrowienia z Paryża, Uprowadzona) thrillera akcji zaplanowana została na 20 marca.

podobne treści