film

To największe odkrycie od czasu rozszczepienia atomu. Zwiastun Transformers: Wiek zagłady

W sieci zadebiutował zwiastun Transformers: Wiek Zagłady, skierowany do chińskiej publiczności. Zapowiedź czwartej części serii, która pojawi się w polskich kinach już za dokładnie dwa tygodnie do zobaczenia poniżej:

 

Najnowsza odsłona serii Transformers nie jest rebootem, ale ma mieć miejsce po wydarzeniach z poprzednich części. Cade Yeager (Mark Wahlberg) jest wdowcem, a także inwestorem, który żyje na farmie wspólnie ze swoją córką, Tessą (Nicola Peltz). Nie wie jednak, że jego pociecha spotyka się z kierowcą wyścigowym, Shane’em (Jack Reynor). Cade znajduje kawałek cybertroniańskiej technologii zabiera ją ze sobą na farmę, jednak ta zostaje przypadkowo aktywowana, co przyciąga uwagę nie tylko rządu, ale także pozaziemskich łowców.

Transformers: Wiek zagłady to pierwsza część serii, w której nie wystąpi główny aktor z trzech poprzednich odsłon, Shia LaBeouf, w zamian za to widzowie dostaną takich aktorów, jak Mark Wahlberg (Sztanga i cashFighter), Jack Reynor (What Richard Did), Nicola Peltz (Ostatni Władca Wiatru), Stanley Tucci (Igrzyska ŚmierciDiabeł ubiera się u Prady), Kelsey Grammer(FrasierX-MenOstatni bastion), Sophia Myles (UnderworldOutlander), Li Bingbing (Resident Evil: RetrybucjaZakazane królestwo), T.J. Miller (NiepowstrzymanyProjekt: Monster i Titus Welliver (Człowiek na krawędziMiasto złodziei), a premiera zapowiedziana jest na 27 czerwca 2014 roku.

podobne treści