film

To najniebezpieczniejsi ludzie na świecie. Zwiastun Suicide Squad

W końcu doczekaliśmy się zwiastuna Suicide Squad, czylli drugiego, obok Batman v Superman filmu opartego na podstawie komiksów DC Comics, który zadebiutuje w przyszłym roku. Co prawda wideo nagrane podczas Comic-Conu krążyło po sieci od przedwczoraj, jednak jego jakość była na tyle słaba, że nie warto było o nim wspominać. Zwiastun zobaczyć można poniżej:

 

Na temat scenariusza Suicide Squad nie wiadomo na razie zbyt wiele. Tytułowa drużyna antagonistów akceptuje tajną misję rządową, która – najprawdopodobniej – przyniesie im śmierć.

W gwiazdorskiej obsadzie znajdują się Jared Leto (Witaj w klubieRequem dla snu), Will Smith (Dzień niepodległości, Siedem dusz), Margot Robbie (Focus, Wilk z Wall Street), Jai Courtney (Szkana pułapka 5Terminator: Genisys), Cara Delevingne (Papierowe miasta, Anna Karenina), Joel Kinnaman (Robocop, Safe House), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Tożsamość Bourne’a, serial Zagubieni) oraz Scott Eastwood (Gran Torino, Furia). Premiera reżyserowanego przez Davida Ayera (Bogowie ulicy, Szybcy i wściekli) filmu zaplanowana została na 3 sierpnia 2016 roku.

podobne treści