film

To już jest koniec. Zapowiedzi finałowej części Igrzysk śmierci

Już za kilka dni w kinach zadebiutuje ostatnia część opartych na twórczości Suzanne Collins Igrzysk śmierci. Z okazji zbliżającej się premiery Kosogłosa. Części 2 studio Lionsgate zaprezentowało nowe zapowiedzi produkcji, w której ponownie wystąpią Liam HemsworthJosh Hutcherson Jennifer Lawrence. Reklamy zobaczyć można poniżej:

 

Królestwo Panem ogarnęła wojna na przerażającą skalę. Katniss (Lawrence) staje naprzeciw prezydenta Snowa (Donald Sutherland) w ostatecznym pojedynku. Do pomocy ma swoich towarzyszy, z Gale’m (Hemsworth) i Peetą (Hutcherson) na czele, z którymi wspólnie postarają się przywrócić wolność mieszkańcom.

W ostatniej części adaptacji powieści Collins zagrają ponownie Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Donald SutherlandWoody HarrelsonNatalie DormerElizabeth BanksPhilip Seymour HoffmanJeffrey WrightStanley Tucci oraz Julianne Moore. Reżyserem ponownie jest Francis Lawrence, który stworzył film na podstawie scenariusza, przygotowanego przez Danny’ego Stronga (Decydujący głosKamerdyner). Polska premiera Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 została zaplanowana na najbliższy piątek, 20 listopada.

podobne treści