film

To ja zdecyduję, czy zostanę, czy nie. Zwiastun If I Stay

Studio Warner Bros. zaprezentowało zwiastun filmu If I Stay z udziałem Chloe Grace Moretz. Adaptacja powieści z 2009 roku, napisanej przez amerykańską autorkę Gayle Forman, opowiada o nastolatce, która zmaga się ze skutkami katastroficznego wypadku samochodowego z udziałem jej rodziny. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Mia Hall (Moretz) myślała, że najtrudniejszą decyzją, jaką będzie musiała kiedykolwiek podjąć to to, czy podążać za muzycznymi marzeniami w szkole Juilliard, czy wybrać inną ścieżkę, którą będzie kroczyć z miłością swojego życia, Adamem (Jamie Blackley). Jednak to, co miało być zwykłą, beztroską, rodzinną wycieczką zmienia to wszystko w mgnieniu oka, a życie Mii wisi na włosku. Uwięziona między życiem, a śmiercią, bohaterka ma tylko jedną decyzję do podjęcia, jednak nie ma ona na celu zdeterminowania przyszłości, tylko jej los.

W If I Stay, poza Chloe Grace Moretz (Pozwól mi wejść, Kick-Ass) i Jamie Blackley’em (Królewna Śnieżka i Łowca, Piąta władza), grają także Mireille Enos (World War Z, Gangster Squad. Pogromcy mafii), Lauren Lee Smith (Patologia, Upiorna noc Halloween), Liana Liberato (Pożegnanie z niewinnością, Anatomia strachu), Joshua Leonard (Blair Witch Project, Na żywo z Bagdadu) i Jakob Davies (A więc wojna, Torturowani). Reżyserem filmu jest R.J. Cutler, autor Wrześniowego numeru oraz The Ordained. Film zadebiutuje w kinach 22 sierpnia tego roku.

podobne treści