film

To, co wam powiem, brzmi jak szaleństwo. Zwiastun Na skraju jutra

Warner Bros. Pictures opublikowało zwiastun Na skraju jutra, który można było zobaczyć w kinach IMAX w ostatnich dniach. Blisko cztery minuty scen z nadchodzącej adaptacji powieści Hiroshiego Sukarazaki do zobaczenia poniżej:

 

Akcja Na skraju jutra toczy się w niedalekiej przyszłości, kiedy to obca rasa zaatakowała Ziemię. Nie widać najmniejszych szans na ocalenie rodzimej planety ludzkości. Do czasu. Podpułkownik Bill Cage (Tom Cruise) jest oficerem, który nigdy nie postawił nogi na polu bitwy, zostaje jednak rzucony w coś, co można nazwać jedynie misją samobójczą. Ginie w ciągu kilku minut. Cage, z niewyjaśnionych przyczyn, znajduje się w pętli czasowej, która zmusza go do przeżywania tej samej, brutalnej bitwy w kółko. I jeszcze raz ginąc. Jednak z każdą walką, umiejętności Cage’a rosną, a u jego boku pojawia się Rita Vrataski (Emily Blunt), wojowniczka sił specjalnych. Z każdym powtórzeniem, Cage i Rita zbliżają się do pokonania przeciwnika.

Na skraju jutra głównymi bohaterami są Tom Cruise (Top GunJerry Maguire) oraz Emily Blunt (Diabeł ubiera się u PradyLooper -Pętla czasu), a towarzyszą im Lara Pulver (seriale Sherlock i Demony da Vinci) i Jeremy Piven (As w rękawieHelikopter w ogniu). Premiera wyreżyserowanego przez Douga Limana (trylogia Bourne’aFair Game) filmu zapowiedziana jest na 6 czerwca tego roku.

podobne treści