film

To co konstruujesz nie powinno być twoją największą zaletą. Zapowiedzi Steve’a Jobsa

Trzy dni temu odbyła się światowa premiera biografii marketingowego geniusza. Do Polski Steve Jobs trafi w przyszłym miesiącu, a w tytułową rolę wcielił się Michael Fassbender. W sieci zadebiutowały dwa nowe klipy promujące dramat, które zobaczyć można poniżej:

 

Skupiający się na tym, jak doszło do wypuszczenia trzech najważniejszych produktów i zakończony w 1998 roku premierą iMacaSteve Jobs zabierze widzów na podróż za kulisy cyfrowej rewolucji, by pokazać sylwetkę genialnego człowieka w jej środku.

W tytułowej roli zagra Michael Fassbender (Bękarty wojnyPrometeusz), a obok niego zagrają Kate Winslet (Lektor,Titanic), Seth Rogen (Pół na półSąsiedzi), Jeff Daniels (Głupi i głupszyKrwawa profesja), Katherine Waterson (Michael ClaytonByć jak Flynn) i Michael Stuhlbarg (Hugo i jego wynalazekBlue Jasmine). Film wyreżyseruje oscarowy Danny Boyle (Slumdog: Milioner z ulicyTrainspotting), który nakręci produkcję w oparciu o scenariusz innego właściciela Oscara, Aarona Sorkina (The Social NetworkMoneyball). Steve Jobs oparty stworzony został na podstawie bestsellerowej biografii założyciela Apple, napisanej przez Waltera Isaacsona. Światowa premiera odbyła się już 23 października, a w Polsce obraz zadebiutuje 13 listopada.

podobne treści