aplikacjenews

Tinder Select: aplikacja randkowa dla wybranych

Pojawienie się aplikacji randkowych, takich jak na przykład Tinder, w dużym stopniu zmieniło to, w jaki sposób nawiązujemy znajomości – w końcu wszyscy w nich obecni są odlegli tylko o jedno przesunięcie palcem po ekranie. Okazuje się jednak, że rzeczywistość nie jest tak egalitarna, jak mogłoby się wydawać, a Tinder posiada specjalną wersję aplikacji, dostępną jedynie dla wybranych.

Jak donosi Techcrunch, Tinder już jakiś czas temu uruchomił specjalną wersję swojej aplikacji o nazwie Tinder Select. Dostępna jest tylko dla wybranych osób, które zostały sklasyfikowane jako najbardziej pożądane. Według informatorów serwisu, są to między innymi celebryci, modelki, prezesi korporacji oraz „ludzie, którzy naprawdę świetnie radzą sobie na Tinderze”.

Otrzymanie zaproszenia do korzystania z tej wersji aplikacji nie jest łatwe, a konkretne kryteria uprawniające do tego nie są znane. Według serwisu, osoby, które zostaną zaproszone do korzystania z Select, mają możliwość wysłania nominacji kolejnym osobom, ale zaproszone w ten sposób osoby nie mają już takiej możliwości, by utrzymać „elitarny” charakter usługi.

Użytkownicy korzystający z Select, mają możliwość przełączania się pomiędzy normalną wersją aplikacji, a aplikacją dla „wybranych” wyróżnia się ona, oprócz oczywiście inną bazą użytkowników, także trochę innym interfacem oraz stylizowanym „S” w miejscu, w którym zwykle znajduje się „płomyk” Tindera.

Według źródeł serwisu, wdrażanie Tinder Select rozpoczęło się co najmniej sześć miesięcy temu. Biorąc pod uwagę charakter tej wersji aplikacji, raczej nie ma co liczyć na to, że zostanie ona udostępniona szerszemu gronu odbiorców.

Zdjęcie: Flickr/@markheybo

podobne treści