film

The Rock w pierwszym zwiastunie Herkulesa

Już wkrótce przyjdzie nam oglądać Dwayne’a Johnsona w roli Herkulesa w filmie o tym samym tytule. Z tej okazji Paramount Pictures opublikowało pierwszy oficjalny zwiastun produkcji, do zobaczenia poniżej:

 

Herkules, półbóg, po wykonaniu swoich słynnych dwunastu prac, prowadzi życie najemnika. Pewnego dnia, otrzymuje od króla Tracji i jego córki ofertę wyszkolenia ich armii, by ta stała się najświetniejszą w historii.

Reżyserem filmu jest Brett Ratnerr (Skazany na śmierćX-Men: Ostatni bastion), scenariusz piszą wspólnie Ryan Condal (PluralityThe Sixth Gun) z Stevem Moore’em (twórca komiksu Herkules: The Thracian Wars). Obok Dwayne’a Johnsona, Johna Hurta i Josepha Fiennesa w filmie pojawią się Ian McShane (Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodachDeath Race: Wyścig śmierci), Tobias Santelmann (Kon-TikiFlukt), Aksel Hennie (Łowcy główMax Manus), Rufus Sewel (Mroczne miastoIluzjonista) i Reece Ritchie (Książe Persji: Piaski czasu10,000 BC: Prehistoryczna legenda). Herkules ma wejść do polskich kin 25 lipca 2014 roku.

podobne treści