film

The Rock próbuje uratować córkę w nowym zwiastunie San Andreas

New Line Cinema opublikowało nowy zwiastun thrillera akcji San Andreas, którego światowa premiera zaplanowana została na maj tego roku. Produkcja ponownie krzyżuje ścieżki Dwayne’a Johnsona z reżyserem Bradem Peytonem, którzy współpracowali już przy okazji Podróży na Tajemniczą Wyspę. Zapowiedź filmu czerpiącego swój tytuł od uskoku transformacyjnego, dzielącego Kalifornię do zobaczenia poniżej:

 

Po tym, jak niesławny uskok San Andreas daje o sobie znać i wywołuje straszliwe trzęsienie ziemi w Kalifornii, pilot helikoptera ratunkowego (Johnson), wraz z żoną (Carla Gugino) wyruszają z Los Angeles do San Francisco na poszukiwania swojej jedynej córki (Alexandra Daddario). Ich zdradliwa podróż na północ jest tylko początkiem i kiedy myślą, że najgorsze już za nimi, najgorsze dopiero się zaczyna.

Obok Dwayne’a Johnsona (seria Szybcy i wściekli, Herkules), Carli Gugino (Noc w muzeum, Watchmen. Strażnicy) i Alexandry Daddario (Piła mechaniczna 3D, serial Detektyw), w produkcji występują Paul Giamatti (Szeregowiec Ryan, Iluzjonista), Ioan Gruffudd (Fantastyczna czwórka, Król Artur), Archie Panjabi (Wierny ogrodnik, Cena odwagi) i Hugo Johnstone-Burt (Careless Love, serial Zagadki kryminalne panny Fisher). Wyreżyserowany przez Brada Peytona (Podróż na Tajemniczą WyspęBilly Grimm) thriller trafi do Polski 5 czerwca.

podobne treści