film

The Bellas powracają w zwiastunie komedii muzycznej Pitch Perfect 2

Dwa lata temu w kinach zadebiutowała komedia muzyczna Pitch Perfect. Okazała się być takim hitem, że Universal Studios po niedługim czasie postanowiło stworzyć kolejną adaptację powieści Mickey Rapkin. Tym razem Anna Kendrick, wspólnie z koleżankami z zespołu wyruszają na podbój światowych mistrzostw grup wokalnych. Pierwszy zwiastun zaplanowanego na przyszły rok Pitch Perfect 2 do zobaczenia poniżej:

 

Po wydarzeniach z pierwszej części, grupa The Bellas ćwiczyła bardzo często i na tyle dobrze, że zdołała się załapać na mistrzostwa świata grup wokalnych. W drodze na turniej, dziewczyny dostają wspólny dom z drugą drużyną z tej samej szkoły.

Podobnie, jak w Pitch Perfect, w skład zespołu wejdą Anna Kendrick (Tajemnice lasu, Pół na pół), Brittany Snow (Pięć filmów o szaleństwie, Pacyfikator), Anna Camp (Między piętrami, Służące) i Rebel Wilson (Sztanga i cash, Wieczór panieński), a dołączy do nich Hailee Steinfeld (Gra endera, Prawdziwe męstwo). W roli jurorów-komentatorów ponownie wystąpią Elizabeth Banks (Igrzyska śmierci, Zack i Miri kręcą porno) John Michael Higgins (Jestem na tak, Brzydka prawda), a w rolach męskiej kapeli znów wystąpią Ben Platt, Adam DeVine (Sąsiedzi, serial Workaholics) i Skylar Astin (Nieletni/pełnoletni, Ralph Demolka). Do obsady dołączy Katey Sagal (seriale Świat według Bundych i Synowie anarchii). Premiera w Polsce nastąpi 15 maja przyszłego roku.

podobne treści