news

Tesla zaprasza na konferencję 17 października

Październik będzie dla Tesla Motors miesiącem wyjątkowo pracowitym. Nie dość, że na koniec miesiąca zapowiedziano już prezentację dachów pokrytych panelami słonecznymi, to jeszcze za tydzień firma ma zaprezentować coś „nieoczekiwanego”.

Pochwalił się tym, za pośrednictwem Twittera, sam Elon Musk. Szef Tesla Motors zapowiedział, że 17 października odbędzie się „nieoczekiwane przez wielu” wydarzenie. Niestety, jak to często bywa w podobnych przypadkach, Musk nie ujawnił żadnych szczegółów, pozostaje nam więc tylko spekulować na temat tego, co jego firma zamierza za tydzień pokazać.

Wśród  potencjalnych atrakcji można wymienić przede wszystkim Model 3, a właściwie informacje na temat finalnego designu, specyfikacji czy opcji, jakie będą dostępne w samochodzie, na który zaczęto zbierać rezerwacje w marcu tego roku. Innym potencjalnym tematem konferencji może być autopilot Tesli, który miał być stale udoskonalany. Jak będzie w rzeczywistości? Żeby się tego dowiedzieć, będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość.

 

Ilustracja: Tesla Motors

 

podobne treści