news

Teraz już chyba naprawdę nikt nie lubi rudych

Rude osoby naprawdę mają ciężkie życie – cały czas ktoś im je uprzykrza. Od niedawna nie lubi ich największy bank spermy na świecie, który po prostu oznajmił, że nikt nie chce mieć rudego potomstwa. Okej, oprócz Irlandii, gdzie rude nasienie sprzedaje się, jak ciepłe bułeczki.

Ole Schou, prezes Cryos, największego banku spermy na świecie, powiedział, że popyt na rude potomstwo jest o wiele mniejszy od „wkładu”, jaki rude osoby są gotowe „zdeponować”. Praktycznie mało kto pragnie mieć czerwonowłose dziecię, jedynie rodzice, którzy sami posiadają taki kolor włosów lub osoby, które szalenie preferują taki odcień. W innych przypadkach wszyscy odmawiają przyjęcia nasienia pochodzącego od rudego osobnika, a więc bank takowego nie pobiera.

Ta zasada nie spełnia się tylko w Irlandii. Zielona wyspa jest otwarta na rude potomstwo z banku spermy i ten kolor włosów robi tam furorę.

Cryos przechowuje obecnie 70 litrów nasienia i posiada listę chętnych dawców długą na 600 nazwisk. Rudzi na tej liście nie mają szans. Dobre, że nie dyskryminują ich (jeszcze) w krwiodawstwie… [Telegraph, Village Voice]

podobne treści

 • Anonim

  Co za chory świat :(
  Typowe dla idiotów z niższej półki sklepowej z środkami chemicznymi do klopa.
  Rude i tak jest piękne :) Kij w oko temu kto nie potrafi docenić ludzkiej wartości ;>

 • zzzzzz

  podobała mi się kiedyś taka… ruda :P – pięknotka-
  (prawde mówiąc się farbowała, dopiero później się dowiedziałem, że ruda) niestety była zimna jak głaz… a podobno rude są gorące ;-/

 • marek111

  zzzzzz: a co ma kolor włosów do charakteru ?

 • a

  jesli buzke ma ladna to rudy kolor dla mnie jest sexy

 • bzykacz_cipek

  nie no ruda cipucha musi byc :-P

 • neurocyp

  wiadomo, rudzi ludzie nie mają duszy:D

 • ziom

  powiem wa jedno poznalem 2 rude osoby w zyciu i obydwie byly fałszywe i nik mi juz do konca zycia nie wmuwi ze tak nie jest !

 • bzykacz_cipek

  ziom – dlatego mowie – wyjebac rude pizdy i do domu