news

Teoria spiskowa – Apple wiedział o kłopotach z anteną

Co za zbieg okoliczności. 23 czerwca, czyli w dniu, w którym pierwszy raz opisaliśmy kłopoty z traceniem zasięgu przez iPhone’a 4, Apple zamieścił ogłoszenia o pracę. Kogo chce zatrudnić? Inżynierów, w tym specjalistów od anten i odbioru w telefonach komórkowych.

Poszukiwani inżynierowie różnych specjalizacji mieli być może zastąpić zwolnionych niedawno pracowników. A może Apple poszukuje ich, by naprawić problemy z odbiorem, które pojawiły się w nowym modelu iPhone’a. Można nawet pozwolić sobie na spekulowanie, że inżynierowie odeszli z pracy po tym, jak projektanci telefonu próbowali zrzucić na nich winę za błąd w konstrukcji telefonu. Taka brudna wojna między działami.

Apple Wants Antenna Engineers for iPhone

Spójrzmy prawdzie w oczy – bardzo mało prawdopodobne, by to był zbieg okoliczności.

Nowi pracownicy być może skonstruują lepszy iPhone 5. Prawdopodobnie zdążą także wprowadzić zmiany do budowy iPhone’a 4. Wtedy nie będziemy już musieli dzwonić po instrukcje, jak go trzymać. [Jesus Diaz/giz, Apple]

podobne treści

 • newwalk

  A może jakiś dowcipniś dodał te ogłoszenia? Chcąc zrobić kawał Applowi?

 • Taki jeden

  na stronie apple? ;]

 • creating.www

  Też uważam, że ktoś z branży napisał te ogłoszenia. Tak dla uprzykrzenia życie Apple’owi

 • Anonim

  Ludzie, pood koniec artykułu macie link do jobs.apple.com. Dalej uważacie, że ktoś dla zabawy dodał je na stronie Apple’a?

 • Adam Ziarko

  eider, nie zauważyłeś, że na podanej stronie nie ma żadnych ofert pracy ?

 • Adam Ziarko

  eider, nie zauważyłeś, że na podanej stronie nie ma żadnych ofert pracy ?

 • slyx1978

  ogloszenia sa prawdziwe, ale nie o to chodzi. problem z antena w iphone 4 jest tak niewielki, ze gdyby dotyczylo to jakiegokolwiek innego produktu, wogole nikt by o nim nie slyszal. Ale ze to produkt Apple, tak bardzo naglasniany w mediach iPhone, to szumu co nie miara…

 • ozgrozo

  No naprawde bo każdy „dowcipniś ” ma login do CMSa z jobs.apple.com. Zorientowali się ze jest problem z anteną i poleciały głowy. Było za późno żerby wycofywać nowego iphone’a ze sprzedaży.
  A problem z anteną nie jest niewielki, co kogo obchodzi jak bede telefon trzymał. Sprawa jest też taka, że apple samo prowokuje takie duże zainteroswanie mediów mówiąc jaki ich telefon jest genialny niezawodny i bezawaryjny.