news

Telefony HTC będą synchronizować muzykę z iTunes

iTunes dotychczas współpracował wyłącznie z iGadżetami. Najnowsza wersja aplikacji HTC Sync pozwoli na synchronizację telefonów takich jak HTC Rhyme czy Sensation XL z iTunes lub Windows Media Player. Co na to Apple?

Aplikacja HTC Sync będzie wykrywać obecność iTunes na komputerze i automatycznie pobierze muzykę z tego serwisu. Dotychczas taka funkcja była zarezerwowana tylko dla iGadżetów lub majsterkowiczów, którzy przy pomocy różnych programów synchronizowali iTunes z innymi urządzeniami. Apple w przeszłości szybko pozbywało się natrętów, którzy korzystali z iTunes w niecnych celach, ciekawe co teraz zrobi z HTC? [Taiwan News, HTC Source]

podobne treści

  • wwwwzzz1

    A no nic bo HTC kupiło od Apple licencję.

  • wwwwzzz1

    np. Winamp dla maka robi dokładnie to samo co ten program od HTC. Poza tym są tysiące tego programów które pobierają utwory z iTunes i synchronizują np. z Andkiem. Ale autor chyba śpi :P Niegdysiejsze problemy firm które umożliwiały swoim sprzętom synchronizację z itunes dotyczyły kompletnie innej sytuacji. Otóż oprogramowanie danego producenta modyfikowało tak itunes że ten łączył się bezpośrednio z urządzeniem. I wtedy Apple wytaczało działa prawne bo to łamało licencję itunes. Tutaj mamy doczynienia z czymś kompletnie innym jak autor tego nie rozumie to nie powinien w ogóle pisać artykułów. Ale poczekajmy bo znając kapryśność Apple można się wszystkiego spodziewać. Niemniej programów opartych na tym samym mechanizmie co od HTC znam dziesiątki i Apple od lat nic nie robi. A właściwie stale modyfikuje tak iTunes żeby te programy miały problemy z pobieraniem piosenek z iTunes. Ja bym to nazwał dwoma słowami. Złośliwość chciwość.