gadżetynews

Technologia wrogiem seksu

Kobiety obwiniają BlackBerry i iPhone’y za pogorszenie jakości życia seksualnego. Mężczyźni wolą w sypialni zajmować się smartphonami niż partnerkami.

28 procent Brytyjek wskazuje korzystanie przez panów z Internetu i poczty elektronicznej jako przyczynę braku satysfakcji z współżycia. Oczywiście nie jest to jedyny powód – 83 procent pań przyznało, że przyczyną rezygnacji z seksu jest zmęczenie, 74 procent wspomina o braku czasu, zaś 55 procent mówi o zbyt długich godzinach pracy. Czyli ona jest skonana po dniu pracy, a on jeszcze sprawdza maile, więc dzieci nie będzie.

Uwaga, przeciętna Brytyjka uprawia seks 1,4 razy na tydzień, ale ponad połowa kobiet w wieku 25 – 34 lat przyznaje, że chciałyby to robić częściej.

Sondaż powstał na zlecenie Bayera, firmy farmaceutycznej, która wykupiła właśnie prawa do leku, mającego poprawiać komfort życia seksualnego kobiet. Bayer chce nam chyba wmówić, że pigułka rozwiąże problemy, jakie stwarza zmęczenie i telefon przy łóżku.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o sondażu, w którym kobiety wolały posiadaczy iPhone’a ze względu na status materialny i prestiż. Wszystko jasne, najpierw wybieramy  krawaciarzy z wypasionym sprzętem, a potem marudzimy, że facet się tym sprzętem zajmuje, kiedy nie trzeba. [Telegraph, Jezebel]

podobne treści

  • Dawid Krysiak

    jak zobaczyłem Brytyjki, to przestałem się dziwić że faceci wolą smartfony :D

  • Dawid Krysiak

    jak zobaczyłem Brytyjki, to przestałem się dziwić że faceci wolą smartfony :D