newssmartfony

Tchnij nowe życia w swojego Androida

Połowa telefonów z systemem Android nadal działa na systemach starszych od Android 1.6, więc bardzo przyda im się aplikacja ADW.Launcher. Umożliwia pierwszym wersjom systemu korzystanie z niektórych funkcji nowszych OS, jak na przykład korzystanie z wielu ekranów startowych. Co najlepsze – jest za darmo.

Serwis EuroDroid.com poddał aplikację testom i napisał: „To jak dostać do ręki nowy telefon, bez konieczności targowania się z przedstawicielem operatora. Dzięki aplikacji komórka działająca na Androidzie zacznie obsługiwać siedem ekranów startowych (dzięki czemu zyskujemy dostęp do większej liczby aplikacji), foldery 3D, ikony, które można spersonalizować oraz widgety.

EuroDroid piszą także: „Aplikacja plasuje się w czołówce dostępnych na Androida rozwiązań. Trudno nam było dojść do siebie, takie zrobiła na nas wrażenie.” Warto sprawdzić, czym oni się ekscytują. Dostępne są dwie wersje aplikacji: na Android 1.6 oraz 2.0+. [Kat Hannaford/giz, ADW.Launcher, EuroDroid, zdjecie: Android Tapp]

podobne treści

  • joker

    ewentualnie launcher pro, -szybszy

  • lukasz.lukjaniuk

    ewntualnie dla posiadaczy HTC sens UI proponuje jest do sciagniecia na stronie producenta :)