biznesWiadomości promowane

Targi Kariera Programisty

12 maja w Hotelu Novotel w Warszawie odbędzie się kolejna edycja targów Kariera Programisty, które skierowane są zarówno do przedsiębiorców poszukujących doświadczonych pracowników w poszczególnych branżach jak i do specjalistów poszukujących atrakcyjnych ofert pracy.

Na targach zaprezentują się wiodące przedsiębiorstwa z branży IT w Polsce, które zaprezentują nowe projekty i strategie rozwoju w nadziei, że znajdą nowych programistów, którzy pomogą je zrealizować. Organizatorzy zaprosili twórców Wiedźmina oraz programistów z iTraff odpowiedzialnych za stworzenie aplikacji SaveUp, która pozwala na bezpośredni zakup przez telefon produktów rozpoznanych na zdjęciu. Ci ostatni właśnie dziś pozyskali prawie 2 miliony złotych na rozwój swoich aplikacji mobilnych.

Podczas targów odbędzie się także szereg wykładów. Zaplanowane prelekcje poświęcone będą między innymi najnowszym technologiom związanym bezpośrednio z obszarem programowania, najnowszym grom komputerowym, planowaniu kariery programisty, negocjacjom warunków płacowych czy prawnym aspektom tworzenia projektów IT.

Dla programistów z doświadczeniem udział w targach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronach organizatora. Oprócz osobistego spotkania się z przyszłym pracodawcą, organizatorzy zapewniają wszystkie materiały oraz możliwość udziału w dodatkowych, bezpłatnych, kilkudniowych szkoleniach po zakończeniu targów czy możliwość udziału w warsztatach.

Jeśli więc tak się składa, że macie doświadczenie w programowaniu i będziecie 12 maja w Warszawie, warto chyba poświęcić kilka godzin by poznać swojego przyszłego pracodawcę.

[Kariera Programisty]

podobne treści