Wiadomości promowane

Targi Kariera Programisty w Poznaniu

Jeżeli jesteś programistą z doświadczeniem zawodowym i szukasz nowych wyzwań, zapraszamy na targi do Poznania, które odbędą się już w najbliższą sobotę w Hotelu Mercure.

Targi Kariera Programisty organizowane są cyklicznie przez firmę CareerCon w największych miastach Polski w hotelach cztero- i pięciogwiazdkowych. Odbiorcami ich są zarówno firmy, poszukujące doświadczonych pracowników w poszczególnych branżach, jak i specjaliści poszukujących atrakcyjnych ofert pracy.

Organizatorzy zapewniają:

  • kontakt z osobami decyzyjnymi w największych firmach z sektora IT ( Nokia Siemens Network, Samsung, Rule Financial, Allegro, Credit Suisse i inne),
  • przegląd najnowszych ofert pracy,
  • wykłady dotyczące modelowania kariery i nowinek w programowaniu,
  • możliwość wysłuchania prezentacji liderów sektora IT i poznanie najnowszych projektów, do których poszukiwani są programiści.

Podczas Targów odbędą się między innymi wykłady na temat:

  • JavaScript – od budowniczego do architekta – Zbyszek Tenerowicz
  • Start do kariery IT poprzez organizację pozarządową? – Michał ‚Rysiek’ Woźniak
  • iTraff Technology – od pomysłu do milionów – Wojciech Radomski

Na zakończenie targów odbędzie się losowanie wartościowych nagród dla uczestników ufundowanych przez Samsunga, Allegro, Wydawnictwo Helion i inne firmy.

Udział w Targach oraz wszelkie materiały są BEZPŁATNE!
Aby wziąć udział w Targach należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie wydarzenia. Obowiązuje rejestracja kwalifikowana, oznacza to, że przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie od osób z doświadczeniem w programowaniu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Aby wziąć udział w targach należy do 22 czerwca 2012 wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronach organizatorów.

podobne treści

Możliwość komentowania jest wyłączona.